Mirotice - Zjednodušená verze stránek
+

Hlášení místního rozhlasu - Oznámení o počtu a stavu chovaného ptactva a drůbeže

Oznamujeme, že z důvodu nařízení Státní veterinární správy jsou chovatelé ptactva a drůbeže povinni oznámit počet a stav chovaného ptactva a drůbeže do 10. ledna 2023 na MěÚ Mirotice. Formuláře jsou k dispozici ve vývěskách v obcích a v Miroticích v obchodě Flop a v přízemí MěÚ Mirotice.

Oznamujeme, že z důvodu nařízení Státní veterinární správy jsou chovatelé ptactva a drůbeže povinni oznámit počet a stav chovaného ptactva a drůbeže do 10. ledna 2023 na MěÚ Mirotice. Formuláře jsou k dispozici ve vývěskách v obcích a v Miroticích v obchodě Flop a v přízemí MěÚ Mirotice. Vyplněný formulář je nutné odevzdat na podatelně MěÚ Mirotice nebo do poštovní schránky umístěné v přízemí MěÚ Mirotice.

Datum vložení: 6. 1. 2023 18:00
Datum poslední aktualizace: 13. 12. 2023 13:01