☰ menu www.Mirotice.cz

Mirotice

informační portál města Mirotice
× Město (NE)PLÁNOVANÉ ODSTÁVKY VODY Volby 2020 Samospráva Zápisy ze zastupitelstva Vyhlášky a nařízení Partnerství a spolupráce Územní plán Veřejné zakázky Povinně zveřejňované informace Kontaktujte nás Zpravodaj Rozpočet Informace SARS CoV-2 Koronavirus Hlášení místního rozhlasu Městský vodovod Kanalizace a ČOV Strategický plán rozvoje města Mirotice a jeho částí Smlouvy Historické mapy jednotlivých katastrů města Mirotice Dotace z rozpočtu města Sokolovna Místní akční plán rozvoje vzdělávání SO ORP Písek Využité dotační tituly GDPR Zpravodaj SORP Kotlíkové dotace v Jihočeském kraji Internetový mapový server GObec Úřad Kontakty Odbory Odbor výstavby, životního prostředí a dopravy Úřad práce Žádosti a tiskopisy Volná pracovní místa Služby Škola a školka Knihovna Odpadové hospodářství Občan - potřebuji zařídit, krizové situace Stravování Ubytování Hřbitovy Jízdní řády Česká pošta Volný čas Historie města Osobnosti Symboly Památník M. Alše a M. Kopeckého Památky Alšovy dny + fotogalerie Cyklostezky Zájmová sdružení Mikroregion Mirotice - obce Vítání občánků Historické mapy katastrů Města Mirotice Kultura Svazek obcí regionu Písecko Knihy k prodeji
Povodňový plán Úřední deska Archiv Mapa stránek
 

A A
Město
Kontakty / Odkazy
Město Mirotice
Náměstí Mikoláše Alše 18
398 01 Mirotice
telefon382 229 101
emailpodatelna@mirotice.cz

Zcech Point
Předpověď počasí

Demontáž suchovodu

31.08.2020 publikoval: Monika Chylíková

1.9.2020 ulice Kostelní


OZNÁMENÍ

07.08.2020 publikoval: Monika Chylíková

OZNÁMENÍ

Stavební společnost BAK oznamuje, že z důvodu přepojení nového vodovodu bude v pondělí 10. srpna za přítomnosti provozovatele Čevak a.s. přerušena dodávka vody v ulicích Stroupežnického – od Panského dvora směrem k náměstí, Náměstí Mikoláše Alše, Kopeckého, Rybárna, K Dolejšímu mlýnu, Družstevní, Běšinka, Lihovarská a Zářečí od 8:00  do 12:00 hod.

Vzhledem k nefunkčnosti starého vodovodního řadu se bude provozovatel Čevak a.s. snažit uzavírat vodu v jednotlivých úsecích na co nejkratší dobu. Úseky budou po přepojení postupně uváděny do provozu.

U obloukového mostu – odbočka na Boudy – bude umístěna cisterna s pitnou vodou.

Děkujeme za pochopení.


Porucha vodovodního řadu

13.07.2020 publikoval: Adéla Dudová

Stavební společnost oznamuje, že došlo k havárii vodovodního řadu z důvodu starého vodovodního potrubí. Jedná se o úsek od náměstí směrem k řece a celý levý břeh řeky. Porucha bude odstraněna v průběhu zítřejšího dne. Za mostem v ulici Zářečí bude přistavena cisterna s pitnou vodou. Všem občanům se omlouváme a děkujeme za pochopení. 


NEPOTEČE VODA - 01. 07. 2020

01.07.2020 publikoval: Adéla Dudová

 

 

Společnost KDS s.r.o. oznamuje, že v ulici Kopeckého, Zářečí a v části náměstí od čp. 52 po Poštu, nepoteče dnes voda z důvodu stavebních prací.  

Předpokládaná doba odstávky vody je od 9-12 hodin.  

Odstávka vody je rozšířena o ulici Stroupežnického (celé náměstí po čp. 10).